Produktdetaljer
| Varenummer | HD-MZ-77E4T0B |
|---|---|
| Mærke | Samsung |
| Kategori | SSD |
| Producent nummer | MZ-77E4T0B/EU |
| Vægt (brutto) | 0,1 kg |
| Modelserie | 870 Series |
| Form factor | 2.5" |
|---|
| Interface | SATA III 6 Gb/s |
|---|---|
| Storage kapacitet | 4 TB |
560 MB/sec, 2400 TBW, 98K IOPS
Produktinformation
14.199,00 kr.
(11.359,20 kr. ekskl. moms)
| Antal | Pris pr. stk. |
|---|---|
| 1 stk. | 14.199,00 kr. (11.359,20) |
| 3 stk. | 14.057,01 kr. (11.245,61) |
| 5 stk. | 13.915,03 kr. (11.132,02) |
| 10 stk. | 13.773,03 kr. (11.018,42) |
14.199,00 kr.
(11.359,20 kr. ekskl. moms)
| Varenummer | HD-MZ-77E4T0B |
|---|---|
| Mærke | Samsung |
| Kategori | SSD |
| Producent nummer | MZ-77E4T0B/EU |
| Vægt (brutto) | 0,1 kg |
| Modelserie | 870 Series |
| Form factor | 2.5" |
|---|
| Interface | SATA III 6 Gb/s |
|---|---|
| Storage kapacitet | 4 TB |

Siden 1993 har vi specialiseret os i at bygge og reparere it-udstyr. Så når du handler hos os, får du altid hjælp fra kvalificerede computerteknikere med et stort knowhow.
CVR 18481103