Produktdetaljer
| Varenummer | HD-MZ-77E1T0B |
|---|---|
| Mærke | Samsung |
| Kategori | SSD |
| Producent nummer | MZ-77E1T0B/EU |
| Vægt (brutto) | 0,1 kg |
| Modelserie | 870 Series |
| Form factor | 2.5" |
|---|
| Interface | SATA III 6 Gb/s |
|---|---|
| Storage kapacitet | 1 TB |
560 MB/sec, 600 TBW, 98K IOPS
Produktinformation
2.549,00 kr.
(2.039,20 kr. ekskl. moms)
| Antal | Pris pr. stk. |
|---|---|
| 1 stk. | 2.549,00 kr. (2.039,20) |
| 3 stk. | 2.523,51 kr. (2.018,81) |
| 5 stk. | 2.498,03 kr. (1.998,42) |
| 10 stk. | 2.472,53 kr. (1.978,02) |
2.549,00 kr.
(2.039,20 kr. ekskl. moms)
| Varenummer | HD-MZ-77E1T0B |
|---|---|
| Mærke | Samsung |
| Kategori | SSD |
| Producent nummer | MZ-77E1T0B/EU |
| Vægt (brutto) | 0,1 kg |
| Modelserie | 870 Series |
| Form factor | 2.5" |
|---|
| Interface | SATA III 6 Gb/s |
|---|---|
| Storage kapacitet | 1 TB |

Siden 1993 har vi specialiseret os i at bygge og reparere it-udstyr. Så når du handler hos os, får du altid hjælp fra kvalificerede computerteknikere med et stort knowhow.
CVR 18481103