ASUS ROG Swift OLED PG32UCDMR 31.5" 4K UHD Gaming Monitor 2xHDMI/DP/USB-C
3840 x 2160, QD-OLED, 0.03 ms, 165/330 Hz, 16:9, Dock
Produktinformation
  • 32" 4K UHD (3840 x 2160) QD-OLED-panel
  • 240Hz opdateringsfrekvens og 0,03ms responstid
  • DisplayPort 2.1a (UHBR20), HDMI 2.1 og USB-C med 90W strøm
  • 99% DCI-P3 og ægte 10-bit farver
  • DisplayHDR 400 True Black-certificering
  • Kontrastforhold på 1.500.000:1 og Delta E < 2 farvenøjagtighed
  • ASUS OLED Care Pro med Neo Proximity Sensor
  • Uniform Brightness og anti-refleksbelægning
  • Extreme Low Motion Blur og GameFast Input
  • G-SYNC Compatible og FreeSync Premium Pro understøttet
  • DisplayWidget Center til nem justering af indstillinger
  • Ergonomisk fod med højde-, tilt- og drejejustering
  • Aura Sync RGB og ¼" tripod socket
  • Indbygget KVM og 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • VESA-kompatibel og TÜV-certificeret lavt blåt lys
AntalPris pr. stk.
Konfigurér
På lager (10+)
Normal levering: 3-5 dage
PC & Workstation eksperter
Hjælp & vejledning
Hurtig levering
Kun IT hardware. Intet andet
Beskrivelse
QD-OLED gaming i 4K med 240Hz og DisplayPort 2.1
ROG Swift OLED PG32UCDMR er en 32" 4K gaming-skærm med tredje generations QD-OLED-panel, der leverer en opdateringsfrekvens på 240Hz og en ekstremt hurtig responstid på 0,03 ms (GTG). Den er skabt til gamere, der kræver maksimal billedkvalitet og hastighed. Med understøttelse af DisplayPort 2.1a (UHBR20) med fuld 80Gbps båndbredde, HDMI 2.1 og USB-C med 90W strømlevering, får du en fremtidssikret tilslutning til både gaming og produktivitet.
Farverig præcision og HDR i topklasse
Avanceret skærmbeskyttelse og køling
Designet til fleksibilitet og kontrol
Produktdetaljer
VarenummerMON-90LM0C00-B01971
FarveSort (Black)
MærkeASUS
Kategori30" - 39" Display klasse
Producent nummer90LM0C00-B01971
Vægt (brutto)13,5 kg
ModelserieROG - Republic of Gamers
Bredde - Højde forhold16:9
Docking~ 90W Power Delivery
CurvedNej / Flat
Opløsning3840 x 2160
Panel TypeOLED Quantum Dot
Respons tid0.03 ms
Refresh rate160 Hz (165 Hz ved 4K)
Refresh rate300 - 390 Hz klasse (320 Hz ved FHD)