Produktdetaljer
| Varenummer | KABEL-RGB-7E |
|---|---|
| Farve | Sort (Black) |
| Mærke | Deltaco |
| Kategori | VGA |
| Producent nummer | RGB-7E |
| Vægt | 0,1 kg |
| Længde | 10 m |
|---|
| Tilslutningstype | VGA (Han) |
|---|---|
| Tilslutningstype (modsatte ende) | VGA (Han) |
Produktinformation
| Varenummer | KABEL-RGB-7E |
|---|---|
| Farve | Sort (Black) |
| Mærke | Deltaco |
| Kategori | VGA |
| Producent nummer | RGB-7E |
| Vægt | 0,1 kg |
| Længde | 10 m |
|---|
| Tilslutningstype | VGA (Han) |
|---|---|
| Tilslutningstype (modsatte ende) | VGA (Han) |

Siden 1993 har vi specialiseret os i at bygge og reparere it-udstyr. Så når du handler hos os, får du altid hjælp fra kvalificerede computerteknikere med et stort knowhow.
CVR 18481103