Produktdetaljer
| Varenummer | HD-MZ-77Q2T0BW |
|---|---|
| Mærke | Samsung |
| Kategori | SSD |
| Producent nummer | MZ-77Q2T0BW |
| Vægt (brutto) | 0,1 kg |
| Modelserie | 870 Series |
| Form factor | 2.5" |
|---|
| Interface | SATA III 6 Gb/s |
|---|---|
| Storage kapacitet | 2 TB |
560 MB/sec, 720 TBW, 98K IOPS
Produktinformation
4.999,00 kr.
(3.999,20 kr. ekskl. moms)
| Antal | Pris pr. stk. |
|---|---|
| 1 stk. | 4.999,00 kr. (3.999,20) |
| 3 stk. | 4.949,01 kr. (3.959,21) |
| 5 stk. | 4.899,03 kr. (3.919,22) |
| 10 stk. | 4.849,03 kr. (3.879,22) |
4.999,00 kr.
(3.999,20 kr. ekskl. moms)
| Varenummer | HD-MZ-77Q2T0BW |
|---|---|
| Mærke | Samsung |
| Kategori | SSD |
| Producent nummer | MZ-77Q2T0BW |
| Vægt (brutto) | 0,1 kg |
| Modelserie | 870 Series |
| Form factor | 2.5" |
|---|
| Interface | SATA III 6 Gb/s |
|---|---|
| Storage kapacitet | 2 TB |

Siden 1993 har vi specialiseret os i at bygge og reparere it-udstyr. Så når du handler hos os, får du altid hjælp fra kvalificerede computerteknikere med et stort knowhow.
CVR 18481103