Produktdetaljer
| Varenummer | KABEL-USB2-12FS |
|---|---|
| Farve | Sort (Black) |
| Mærke | Deltaco |
| Kategori | USB |
| Producent nummer | USB2-12FS |
| Vægt | 0,1 kg |
| Længde | 3 m |
|---|
| Standard | Version 2.0 |
|---|
| Tilslutningstype | USB Type A (Han) |
|---|---|
| Tilslutningstype (modsatte ende) | USB Type A (Hun) |
Produktinformation
45,00 kr.
(36,00 kr. ekskl. moms)
| Antal | Pris pr. stk. |
|---|---|
| 1 stk. | 45,00 kr. (36,00) |
| 5 stk. | 40,50 kr. (32,40) |
| 10 stk. | 36,00 kr. (28,80) |
| 20 stk. | 31,50 kr. (25,20) |
45,00 kr.
(36,00 kr. ekskl. moms)
| Varenummer | KABEL-USB2-12FS |
|---|---|
| Farve | Sort (Black) |
| Mærke | Deltaco |
| Kategori | USB |
| Producent nummer | USB2-12FS |
| Vægt | 0,1 kg |
| Længde | 3 m |
|---|
| Standard | Version 2.0 |
|---|
| Tilslutningstype | USB Type A (Han) |
|---|---|
| Tilslutningstype (modsatte ende) | USB Type A (Hun) |

Siden 1993 har vi specialiseret os i at bygge og reparere it-udstyr. Så når du handler hos os, får du altid hjælp fra kvalificerede computerteknikere med et stort knowhow.
CVR 18481103